Bir yılbaşı daha böyle geçti

Spread the love

Pazar günü büyük oğlumun kursu bittikten sonra çıktık yola. Yolculuğun ilk 1 saati ufaklığın ağlamasını susturmakla, uyutmaya çalışmakla geçti. Sonunda uyutmayı başardım da kalan zamanı rahatça geçirdik.

ilk gün ve gece sorunsuz atlattık. Ertesi gün alışveriş için çarşıya çıktık. Çok şükür ufaklık 2 saat boyunca uyudu. Onda sorun yok. Ama bu sefer abimiz sıkıldı bizimle gezmekten. Mızıldanmayı da geçtik bildiğin eziyet etmeye başladı. Ya sabır dedik eve döndük.

Yılbaşı akşamı babamlarla, kardeşlerimle güzel zaman geçirdik. Çocukları 10 gibi uyuttuk.
Babamın doğum gününü kutladık. Saat 12 olunca odamıza gittik. Kuzularımızı öptük. Onlar için ,ailemiz için güzel dileklerde bulunuyorduk ki ufaklık bastı çığlığı. Hem de ne çığlık. Gece boyu ağladı. Burnu tıkanmış, gazı var. Emzirdim olmadı. Ayağımda salladım olmadı. Yanında yattım olmadı. Böylelikle sabahı ettik. Gündüz abisi, gece kardeşi huzur vermedi. Nöbetleşe çalıştıklarına kanaat ettik artık biz.

İşte bir yılbaşı ve yılbaşı tatili böyle geçti gitti. “Allah’ım uykuları düzene girsin” dileklerim ağzıma tıkandı kaldı.

Olsun ne yapalım. Tek derdimiz uyku olsun. Allah evlatlarımızın güzel günlerini göstersin. Sevdiklerimizle geçsin daha nice uzun yıllarımız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir