Şehir hastaneleri

Spread the love

Sünnet sürecinde şehir hastanesine gittik geldik 5-6 kez. onun öncesinde hiç gitmemiştim. Adımımı attığım ilk andan itibaren hayran kaldım dersem yalan olmaz. En başta hastanenin içine kadar giren çok katlı otopark ve sizi her katta yönlendiren, park yeri gösteren görevliler var. O nedenle yağmurda park yeri arayıp ıslanmadık.

Hastanede ilk kayıt diye bir şey yok. Hastanenin içine girdiğimizde nereye gideceğimizi açık seçik gösteren levhalar var. Doğrudan gitmek istediğimiz polikliniğe gidebildik. Yolumuzu bulamadığımız zamanda hemen karşımıza görevliler çıkıp nereye gitmek istediğimizi sordular. İlk kayıt yaptırmak için bekleyip sonra çocuk cerrahının kapısında da beklemedik yani. Doğrudan çocuk bölümüne çıktık orada kayıt yaptırdık.

Hastane içi, tuvaletleri, odaları çok temiz. İss firmasından gelen görevliler işlerini güler yüzle en iyi şekilde yapıyorlar. Ama çocuk bölümünde çalışan hemşireler işlerinin çocukla olduklarının pek farkında değillerdi galiba. Hiç güler yüz göstermiyorlar. Kim bilir işleri garanti diyedir belki de.

Benim şehrimdeki şehir hastanesi böyleydi benim gözümde. Evime çok yakın çocuk hastanesinin de şehir hastanesine dahil olup taşınıp gitmesinden ötürü çok mutsuz olsam da yine de hoşuma gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir